E frikshme, vogëlushja luan me kukullën e saj në skajin e ballkonit të banesës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë e vogël u pa duke luajtur me kukullën e saj në skajin e ballkonit të katit të katërt të një banese.

Dëshmitarët kapën me kamerë momentin e frikshëm, kur vogëlushja rrezikon të bjerë nga ballkoni i cili nuk duket se ka mbrojtëse.

Vajza shihet në ballkon afër një dritare të hapur, duke luajtur përreth dhe duke iu afruar skajit të ballkonit.

Shikojeni momentin:

Share.

Comments are closed.