Kur Adelina Ismaili u zgjodh “Miss Kosova 1997”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ajo sot llogaritet si DIVA e muzikës shqipe.

Por, Adelina Ismaili dikur ishte një modele e bukur, madje, në vitin 1997 u shpall edhe Miss Kosova.

Në rrjetet sociale, tashmë është publikuar një fotografi ku shihet Adelina pasi e fitoi çmimin.

Ajo duket në formë dhe shumë e bukur me një bukuri natyrale.

 

Share.

Comments are closed.