Sabri Fejzuallhu nuk përmbahet pas fitores së Kosovës, takon lojtarin e njohur

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtari i njohur kosovar Sabri Fejzullahu takon Edon Zhegrovën, ka disa fjalë për të.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu u takua sot me futbollistin e mirënjohur, Edon Zhegrova.

Ai publikoi një fotografi me të, të cilat i shoqëroi me disa fjalë miradie.

“Jam krenar qe e takova sot heret ne mengjes ne Aeroportin Adem Jashari, Lojtare i nivelit boterore Krenar me Ty o Ylle Vazhdo, mos u ndal”, shkroi ajo krahas fotografisë.

Kosova në ndeshjen me Bullgarinë arriti që të fitoi me rezultat 3:2.

Pas kësaj fitoreje Kosova është në vendin e tretë në grup me 5 pikë pas 3 ndeshjeve.

Milot Rashica, Vedat Muriqi dhe Elbasan Rashani ishin golashënuesit e kësaj ndeshje. Kjo është ndeshja e 14-të rresht pa humbje e Kosovës, që është kombëtarja më në formë momentalisht.

Share.

Comments are closed.