Abigail me bikini tejet të vogla, zbulon pothuajse gjithçka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

27-vjeçari ka dy tituj kampioni në NBA me Golden State Warrios dhe ka miliona dollarë në llogari.

Bukuroshja së fundi ka postuar një foto tejet joshëse ku me bikini shumë të vogla zbulon pothuajse gjithçka.

Abigail është një modele amerikane, personazh televiziv dhe aktore. Ajo ka pozuar si fotomodele për revista të shumta, ndërsa është paraqitur edhe në emisione televizive.Abigail është një modele amerikane, personazh televiziv dhe aktore. Ajo ka pozuar si fotomodele për revista të shumta, ndërsa është paraqitur edhe në emisione televizive.

Share.

Comments are closed.