Milioneri 50 vjeçar po çmendet pas Adelinës, ja çfarë dhurate i ka bërë tani

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës me 50 vjeçarin milioner nga Maqedonia e Veriut, përcjell ORAinfo.

Adelina ka ndarë me ndjekësit në Instagram, dhuratën që së fundmi i ka bërë bashkëshorti i saj, Serjozha Markov.

Bëhet fjalë për një parfum të markës “Roja”.

“Faleminderit dashuria ime”, ka shkruar këngëtarja në fotografinë që ka publikuar.

Share.

Comments are closed.