archive2 Dhjetor, 2019 - 23:45

Lajme

Nesër bie borë në Kosovë

Parashikimi i motit. Datat: 3.12.2019 – Ftohtë dhe kryesisht vranët. Herët në mëngjes reshje shiu dhe bore, që më pas do...
1 2 3 4
Page 1 of 4