archive8 Janar, 2020 - 23:54

Lajme

Arrihet koalicioni VV-LDK

Sagës së  koalicionit VV-LDK duket se i ka ardhur fundi. Sipas të gjitha gjasave, Lëvizja VETËVENDOSJE! dhe Lidhja Demokratike e...
1 2 3 6
Page 1 of 6