archive4 Shkurt, 2020 - 23:58

Lajme

Tahirsylaj: Nesër do të bie borë

Eksperti dhe profesori i Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj në një prononcim për Telegrafin, ka konfirmuar se do të ketë rënie të...
1 2 3 5
Page 1 of 5