archive25 Mars, 2020 - 23:56

Lajme

Rrëzohet Qeveria Kurti

Me 82 vota pro, 32 kundër dhe 1 abstenim në natën e së mërkurës në Kuvendin e Kosovës është votuar...
1 2 3 6
Page 1 of 6