Monday, February 17, 2020
Aktualitete

​Pak para ndeshjeve, Lorik Cana motivon kështu Kosovën dhe Shqipërinë

Kosova dhe Shqipëria do të luajnë sot ndeshjet e radhës kualifikuese.

E legjenda gjakovare, Lorik Cana ka motivuar dy ekipet duke publikuar dy foto në rrjetet sociale.

Dardanët luajnë sot takimin e rëndësishëm ndaj Çekisë që në rast fitore do të mbante gjallë shpresat për kualifikim.Kurse, Shqipëria në “Elbasan Arena” pret Andorrën, ndeshje kjo që ka shfaqur pak interesim nga tifozët shqiptarë.

Loading...

Loading...