Monday, February 24, 2020
Aktualitete

2Ton feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Arton Avdyli, i njohur ndryshe si 2Ton, është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur.

Ai sot ka ditëlindjen dhe ka mbushur 30 vjeç.

2Ton përmes një postimi në Instagram, e falënderoi Zotin që i mundësoi të jetonte edhe një vit.

Loading...

“Faleminderit Zot për një vit tjeter, Urime ditëlindjen për mua!”, shkroi sipër një fotoje, ku ai mbante një gotë me verë.

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga këngëtari është bashkëpunimi 2Ton x Tika- TT./Indeksonline/

Loading...