Aktualitete

“Dardanët” nisen për stadium nën përcjelljen e policisë

Dardanët” janë nisur për stadiumin ‘Doosan Arena’, aty ku do të zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë.

Por, ata nuk janë të lirë, pas sulmeve ndaj disa tifozëve ‘Dardanë” dhe kështu, Gazeta Express raporton se policia do t’i përcjellë deri në ‘Doosan Arena’.

Ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë do të zhvillohet nga ora 20:45.

Loading...

Loading...