Monday, January 20, 2020
Aktualitete

Harrojeni Liverpoolin e Manchester Cityn, anglezët e ‘vegjël’ janë të ‘çmendur’

Kombëtarja e Anglisë e 21 vjeçareve është duke e shkatërruar totalisht kombëtaren e Austrisë, shkruan AlbanienShow

Kombëtarja angleze kjo e cila ka vlerë mbi 200 milionë euro kur është duke u luajtur minuta e 85-të po fiton me rezultat 5-1.

Tri gola në këtë takim i ka realizuar Nikitah i Arsenalit dhe dy gola tjerë janë realizuar nga super talenti i Chelsea, Hodson Odoi.

Loading...

Përveç Hodoi i cili realizoi një super gol, edhe ylli i Arsenal ka arritur ta konkretizoi një aksion i cili ishte ‘Alla Manchester City’.

Me lojërat që po tregojnë të ‘vegjëlit’ anglez ata po tregojnë që e ardhmja e kombëtares A angleze është në duar të sigurta./AlbanienShow

Ylli i Anglisë shënon golin e vitit, e pabesueshme çfarë ka bërë

Loading...