Aktualitete

Kush është kjo bukuroshe shqiptare që po e ‘dridh’ instagramin

Alessia Bami, pa dyshim është një nga vajzat më joshëse që ka media shqiptare.

Bukuroshja e cila është pjesë e Top Channel, jo rrallë herë poston foto të cilat çmendin meshkujt shqiptar dhe jo vetëm, shkruan Albanienshow

Më poshtë ne sjellim disa imazhe ku më të vërtetë ajo duket bombastike.