Aktualitete

Momenti kur pronari i makinës e kap të riun i cili tentojë t`ia vidhte veturën / Ja çfarë i bëri

Brazili është shteti kampion i vjedhjeve nga hajdutët.

Në shtetin e Amerikës Latine ndodhin shumë vjedhje si natën e po ashtu edhe ditën, shkruan Albanienshow

Kur jem tek dita, një video e cila është publikuar në rrjetet sociale shihet se si dy brazilian të ri tentuan t`ia vjedhin makinën një qytetari. Megjithatë qytetari kishte qenë afër dhe e zuri njërin nga grabitësit.

Shikojeni videon më poshtë./Albanienshow