Monday, January 20, 2020
Aktualitete

Nuk po njihet më, sa shumë ka ndryshuar Kemaili

i tashmë është bërë i njohur edhe për publikun shqiptar.

Aktori turk Mert Altinisik tek ne i njohur me rolin e “Kemalit” protagonist në serialin “Më fal”, shkruan rtv21.tv

Loading...

Me këtë rol aktori arriti që t’i bëjë për vete të gjithë shikuesit e serialit edhe jashtë kufijve.

Aktori 33-vjeçar është shumë aktiv në rrjetet sociale në të cilat publikon fotografi nga përditëshmëria e tij.

Në fotografitë e fundit që “Kemajli” i publikoi duket më ndyrshe nga ai se si jeni mësuar ta shihni në serial. Në jetën reale duket se aktori flokët dhe mjekrrën po i mbanë më të gjata.

Loading...