Interesante

Ja si xhirohet një skenë s*ksi në makinë në filmin shqiptar, do shkriheni së qeshuri

Filmi “Ndërkombëtarët” me skenar nga Ylljet Aliçka dhe regji nga Pluton Vasi pritet të jetë premierë gjatë vjeshtës për publikun.

Filmi më i fundit që mban emrin e regjisorit të njohur Pluton Vasi sjell për publikun në role aktorë të njohur, por dhe emra të rinj.

Në film roli kryesor interpretohet nga Eni Shehu, i cili së fundmi ka publikuar edhe një video në rrjetet sociale ku tregon një skenë seksi.