Monday, February 24, 2020
Interesante

Lola po mbështet Dautin në fushatë, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj.

Loading...

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka shkuar ta mbështesë burrin e saj në fushatë, e veshja e saj është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...