Monday, February 24, 2020
Interesante

Vajza e saj feston ditëlindjen, Teuta Krasniqi i bën dedikimin special

Vajza e Teuta Krasniqit dhe Adonis Morinës sot feston ditëlindjen.

Aktorja Teuta Krasniqi ka bërë dedikimin special, sot me rastin e ditëlindjes së 3-të të vajzës së saj Kaias, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur që ta publikoj në Instagram një foto të vogëlushes pranë të cilës i ka shkruar edhe disa fjalë.

Loading...

“Kaia ❤️❤️❤️ Nje femije i lumtur vetvetiu, e dashur, e çilter, rrebele, kokeforte, e don pavarsine prej tash, impulsive por qe fal dashuri te pafund. Cdo dite mahnitemi me ty, me te rejat qe meson e i perveteson cdo dite e me shume. Urime ditelindja e 3-te, shpirti i mamit, jeta ime… Paç shendet te plote, dashuri te pafund dhe gezime e mbaresi. Te paçim gjithmone, po kaq te mire dhe te mbare. Dashuria qe na e fal cdo dite, na ben te lumtur gjithe familjen tone. Te duam pa kufi, Tara, mami dhe babi 🙏🙏🙏”, ka shkruar Teuta në Instagram./Lajmi.net/

 

Loading...