Interesante

Vildane Zeneli pozon me këmbët hapur në ballkon

Vildane Zeneli është një nga modelet më seksi shqiptare.

Vajza nga Prishtina, e cila jeton në Nju Jork, jo rrallë herë ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj në rrjetet sociale me linjat e saj super seksi.

Këtë herë ajo ka postuar të tjera foto ‘hot’ të cilat ka tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Modelja ka ekspozuar lijat e saj tek shihet me këmbë hapur majë ballkonit.

Përkrah fotos ajo shkruan: “Mos më studio mua. Nuk do të diplomohesh”.

View this post on Instagram

Don’t Study me. You won’t Graduate!

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli) on

Foto ka marrë komente e pëlqime të shumta dhe si çdo foto tjetër e Vildanes, edhe kjo ka marrë gjithë vëmendjen e fansave, sidomos atë mashkullore.

Modelja njihet për poza të tilla provokuese ku shpesh ekspozon trupin në super formë, herë në bikini e herë pa rroba fare.

Vildane Zeneli po vazhdon të punojë në karrierën si fotomodele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.