Friday, January 17, 2020
Kuriozitete / Fun

Nuk pranoi të paguajë shtesë për bagazhin në aeroport, kjo grua bëri një zgjidhje me të cilën do të befasoheni

Një foto qesharake e një pasagjeri të linjës ajrore që tregon me guxim “shtresa” të veshjeve që ajo veshi për të mos paguar bagazhe të tepërta, është bërë virale.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Gel Rodriguez, nga qyteti Davao në Filipine, i ishte thënë nga stafi i kontrollit se valixhet e saj ishin shumë të rënda dhe se ajo duhej të paguante për bagazhe shtesë.

Një foto qesharake e një pasagjeri të linjës ajrore që tregon me guxim “shtresa” të veshjeve që ajo veshi për të mos paguar bagazhe të tepërta, është bërë virale.

Loading...

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Gel Rodriguez, nga qyteti Davao në Filipine, i ishte thënë nga stafi i kontrollit se valixhet e saj ishin shumë të rënda dhe se ajo duhej të paguante për bagazhe shtesë.

Sipas raportimeve, gruaja kishte veshur një shtesë 2.5 kg veshje dhe thoshte se po ndjente “shumë të nxehtë”, duke veshur të paktën tre palë pantallona ose pantallona të shkurtra, pesë këmisha dhe tre xhaketa.

Rodrigues postoi foton e saj qesharake në mbërritje, ku ajo tregoi mënyrën e zgjuar kur ajo shmangi tarifat shtesë për bagazhe. /Telegrafi/

Loading...