Lajme

Bërnabiq e pren fotografinë për të larguar Kurtin

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka bërë disa postime në Twitter të hënën paradite, kur në Londër u mbajt Samiti për Investime në Ballkanin Perëndimor.

Dhe, një postim e ka përcjell më dy foto, e në njërën prej tyre shihet se si e ka prerë për të mos dalë me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Gjatë Samitit, Kurti dhe Bërnabiq ishin ulur afër njëri-tjetrit dhe këtë e dëshmojnë edhe fotot e publikuara nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim.

 

Loading...