Saturday, February 22, 2020
Lajme

E bëri ish-të dashurin për spital duke e rrahur, arrestohet vajza nga Lipjani

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar në Lipjan një të dyshuar pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshjeje e ka kanosur ish-të dashurin e saj.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, transmeton JOQ Kosova.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia.

Loading...

Loading...