Monday, December 9, 2019
Lajme

E jashtëzakonshme: Malazezi dhuron një shifër të jashtëzakonshme për shqiptarët live në emision

Emisioni ‘Shqiptarët për Shqiptarët’ po vazhdon maratonën edhe sonte.

Sot në emision sot në Shqipëri është i ftuar edhe Shpëtim Desku, moderatori nga Kosova, shkruan Albanienshow

Në emision live një malazez i cili jeton në diasporë ka dhuruar 85 mijë euro për viktimat e tërmetit në Shqipëri.

Moderatori Shpëtim Desku, Elvis Naçi, Sindrit Bejleri dhe gjithë mysafirët në studio falënderuan humanistin për këtë ndihmë./Albanienshow