Tuesday, December 10, 2019
Lajme

Elvis Naçi tregon shifrën marramendëse që dhuruan bamirësit për viktimat e tërmetit në Shqipëri!

Hoxha i njohur nga Shqipëria Elvis Naçi disa minuta me parë ka treguar shifrën që është grumbulluar deri me tani për viktimat e tërmetit në Shqipëri.

Elvis Naçi ka treguar që deri me tani janë grumbulluar deri me tani 5 milionë e 174 mijë euro deri me tani, raporton Albanienshow

Shifër kjo më të vërtetë e jashtëzakonshme dhe vazhdon të rritet ende.

Kujtojmë që emisioni ‘Shqiptarët për Shqiptarët’ dhe emisioni N`Kosovë Show për disa ditë radhazi me ka 5-6 orë program arritën që t`i mbledhin këto para.

Iniciatorët e kësaj maratone janë Elivis Naçi, Shpëtim Desku dhe Sindrit Bejleri./Albanienshow