Lajme

Ja kënd e zgjedh Leonora Jakupi për bashkëpunim për këngën e saj të radhës

Këngëtarja Leonora Jakupi pritet që të kthehet me një këngë të radhës për fansat e saj

Këngëtarja këtë e ka bërë të ditur me anë të një fotografie në InstaStory ku është bashkë me këngëtarin dhe kantautorin e njohur shqiptar, Irkenc Hyka.

Leonora Jakupi ka pothuajse 2 vite që nuk ka publikuar këngë të re.

Loading...

Më 1 tetor të vitit 2016, Leonora kishte publikuar këngën e saj “Të kam jetë”, një këngë ritmike, e cila ishte përlqyer shumë nga publiku i këngëtares.

Këngë tjetër e Leonorës ishte edhe kënga “Diamant” që edhe sot është një hit.

Loading...