Lajme

Koronavirusit i ka ardh fundi

Infektologu i Kosovës, Vabon Krasniqi ka thënë se këtë vit festën e Bajramit ta festojmë në shtëpi.

Përmes një postimi në Facebook, Krasniqi tha se gjithçka e ka fillimin dhe fundin e vet, edhe COVID-it i ka ardh fundi.

“Besimi dhe durimi, dy fjalët më të dëgjuara këtyre muajve, por edhe dy virtytet më të larta të trashëguara ndër breza, u dëshmuan se janë shtyllat më të forta të suksesit në jetë. Gjithçka e ka fillimin dhe fundin e vet. Edhe COVID-it i ka ardh fundi”, ka shkruar Krasniqi.

Loading...
LEXO EDHE:
Momenti i sikletshëm për Shpend Ahmetin, ja çka i bëri truproja i Albin Kurtit

“Urime dhe me Fat Festa e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë”, shtoi Krasniqi

Loading...