Lajme

Lajmi i fundit: Një rast i dyshuar për koronavirus në Kosovë

Një person i dyshuar me koronavirus gjendet i shtrirë në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Lajmin e ka konfirmuar ministri i Shëndetësisë Arben Vitia.

Ai tha se brenda dy orësh do të dihet rezultatet lidhur me rastin.

Loading...
LEXO EDHE:
Ky është vendimi i plotë i Gjykatës Kushtetuese, që i jep të drejtë dekretit të Presidentit Thaçi

I pari i Shëndetësisë nuk dha detaje më tutje.

Edhe të shtunën ka qenë një rast, por që rezultatet ishin negative.

Loading...