Monday, January 20, 2020
Lajme

Lajmi i fundit: Tërmet i fuqishëm godit përsëri Shqipërinë, kësaj radhe nuk është Durrësi

Lëkundjet e tërmetit nuk ndalen. Një tjetër lëkundje e fortë është regjistruar sërish këtë mesnatë.

LEXO PO ASHTU: Shpërthen Arjan Çani: Kush dreqi është Elvis Naçi? Le të shkoj në rrotë të samës

Tërmeti ka qenë me magnitudë 4.4 dhe epiqendra ka qenë pranë Vorës, Tiranë.

Loading...

Toka shqiptare nuk po gjen qetësi që pas tërmetit 6.4 ballë të regjistruar mëngjesin e së martës më 26 nëntor.

Ky tërmet u mori jetën 51 personave, ndërsa la të p lagosur mbi 900.

Loading...