Monday, December 9, 2019
Lajme

Milaim Zeka: Kuku për neve e për Kosovën tonë ku edhe Isa Mustafa u ba me lu k*qe me këtë popull e me ketë vend

Ish deputeti i Kosovës Milaim Zeka ka reaguar ashpër pasi që Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk kanë arritur marrëveshje për formimin e Qeverisë.

Zeka i cili njihet për gjuhën e tij vullgare ka thënë që i ka ardhë dita edhe Isa Mustafes me lu ko*e me popullin e vet, transmeton Albanienshow

‘Kuku per neve e per Kosoven tone ku edhe Isa Mustafa u ba me lu k*qe me kete popull e me kete vend” është shkrimi i Zekës në faqen e tij në Facebook.