Sunday, January 19, 2020
Lajme

Mjegulla mbulon Kosovën, ky është parashikimi i motit

Kosovën e mbulon mjegulla, nuk parashikohen reshje shiu.

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, bën të ditur IHMK-ja përmes një komunikate për media.

Përkundër vranësirave, meteorologët nuk parashikojnë reshje shiu në vend.

Loading...

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -2 deri 1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë celsius deri 6 gradë celsius.

Loading...