Sunday, January 19, 2020
Lajme

Prishtinasi gjen kuletën me 1570 euro në stacionin e autobusëve, por nuk e raporton, e pëson keq pasi policia shikon kamerat

Një person është arr,estuar pasi që i njëjti në stacionin e autobusëve në Prishtinë, ka gjetur portofolin i cili i kishte humbur vikt.imës në të cilin kishte para rreth 1570 €, dhe nuk e kishte raportuar askund.

I dyshuari është zbuluar përmes kamerave të sigurisë.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Loading...

Loading...