Sunday, January 19, 2020
Lajme

Publikohet letra që Albin Kurti ia dërgoi sot Isa Mustafës

Lëvizja Vetëvendosje (VV), ka publikuar letrën e sotshme të cilën ia dërgoi kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa.

Sipas letrës, Kurti i bën thirrje Mustafës të heq dorë nga largimi i Glauk Konjufcës nga kreu i Kuvendit dhe e fton të rikthehet në tryezën e bisedimeve për marrëveshje për qeverinë e përbashkët.Kjo është letra e plotë:

Loading...

Loading...