Lajme

Sinan Vllasaliut i vdes motra, ky është shkrimi prekës i tij

Ka vdekur sot motra e këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaiu.

Ajnie Vllasaliu është ndarë nga jeta sot në moshën 58 vjeçare.Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari në rrjetin social Facebook.

U preht në paqe shpirti yt motër!

Njoftoj të gjithë miqtë dhe familjarët,se sot
me datë 11/07/19 ndërroj jetë motra jonë
(Ajnije Adil Vllasaliu)
Varrimi bëhet nesër me dt 12/07/19 në orën 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës! Ka shkruar Sinani.