Lajme

Tuna shfaqet gjysmë e zhveshur

Fotografitë e fundit të Tunës janë shumë seksi.

Këngëtarja e famshme shqiptare, postoi dy imazhe në të cilat ka pozuar gjysmë lakuriq pasi disa pjesë të trupit të saj i ka mbuluar me pallto.

Por, të gjithë sytë i kemi kah pjesa e sipërme pasi vuri në pah pak nga gjoksi i saj.

Loading...

Tuna aktualisht gjendet në Amerikë ku po kalon kohë me burrin e saj Patrisin dhe djalin e tyre.

Ndryshe, kënga e saj e fundit është “Amoni” por ajo është duke punuar për projekte të reja në Redbox Entertainmet.

Loading...