Lajme

Vjosa Osmani: Dridh Isa Mustafën dhe Agim Veliun!

Vjosa Osmani Kryetarja e Kuvendit të Kosovës ka deklaruar që ajo nuk do të largohet nga LDK.

Por kryetarja e Kuvendit të Kosovës ka thënë që nuk do ta votoi kurrë mocionin për shkarkimin e Qeverisë Kurti, raporton Albanian Show

Po ashtu Osmani, ka thënë që kurrë nuk do të votojë që LDK të futet në koalicion me PAN.

Loading...

Loading...