Shëndeti

Shëndeti

Kardiologu shqiptar në New York, Dr. Çelaj: Merreni seriozisht koronavirusin, njerëzit po vdesin

Kardiologu invaziv dhe drejtori i repartit të Kardiologjisë në spitalin St. Barnabas në Bronx të New York-ut Dr. Sulejman Çelaj,...
1 2 3 28
Page 1 of 28