Sunday, January 19, 2020
Shëndeti

27 vjeçarja zgjedh një klinikë në Turqi për zmadhimin e gjoksit, rezultatet tmerruese!

Angelica Isaksen nga Stokholmi shpenzoi 6,000 £ për të zmadhuar gjoksin.

Ajo pa në Instagram reklamen e një klinike në Turqi, dhe çmimet e operacioneve nuk ishin të shtrenjta, transmeton Indeksonline.

27-vjeçarja – e dëshpëruar thotë se klinika në fjalë paraqiste figura të famshme, për të cilët pretendonte se kishin kryer ndërhyrje të ndryshme.

Loading...

Por, pas disa ditëve që ajo bëri implantin në gjoksin e saj të djathtë fillojë në ndiente dhimbje dhe dridhje.

Dy javë më pas gjoksi i saj po dukej si tullumbace dhe po merrte formë tjetër.

Ajo ishte menjëherë e pakënaqur me rezultatet e saj, por klinika i tha asaj se efektet anësore ishin ‘normale’.

Pas dy javësh, ndërsa ishte në shtëpinë e saj në Suedi, gjoksi i saj i djathtë kishte filluar të hapet dhe implanti ishte i mbuluar me lëng kafe.

Zonja Isaksen që atëherë i ka hequr të dy implantet derisa iu nënshtrua një tjetër operimi për shërim./Indeksonline/

Loading...