Showbiz

50-vjeçarja Jennifer Lopez, plot energji pozon rrugëve të New York-ut

Këngëtarja e njohur me famë botërore Jennifer Lopez, është e njohur për aftësitë e saj jo vetëm në muzikë.

Ajo e ka sfiduar veten edhe në aktrim, vallëzim, dizajnere apo producente poashtu edhe në biznes, duke patur sukses në të gjitha këto fusha, shkruan Indeksonline.

Edhe pse në moshën 50-vjeçare, J.Lo nuk ka humbur aspak nga shkëlqimi i dikurshëm.

Loading...
LEXO EDHE:
Nëna e Edona Llalloshit nuk ‘ndjen’ për moshën, vishet si çikë e re

Bukuria dhe linjat trupore të saj janë në formën më të mirë edhe tani.

Këtë e ka dëshmuar edhe së fundmi me anë të disa fotografive rrugëve të New York-ut, ku shihet me plot stil dhe energji.

Loading...