Friday, January 17, 2020
Showbiz

A e ka harruar Mimoza Shkodra Seldin? Ja me kë shoqërohet ajo tani

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore.

Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet edhe shumë në rrjetet sociale.

Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket se po shoqërohet më shumë me disa mikesha ku edhe po kalon ditë të mira.

Loading...

Interpretuesja e disa hiteve duket se ka lënë pas të kaluarën, pjesë e së cilës ishte edhe Seldi.

Ndryshe, në këtë pozë këngëtarja në fjalë është shfaqur me bikini dhe duket për bukuri.

Loading...