Showbiz

Albërije Hadërgjonaj publikon foto në bikine dhe mund ta merrni me mend se si duket

Albërije Hadërgjonaj ka publikuar foto në bikini.Ani pse nënë dhe në moshë, këngëtarja Albërije Hadërgjonaj po vazhdon t’i lë nën hije vajzat e reja.

Këtë sapo e bëri sërish nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Ajo ka vendosur që t’i shfaq format e përkryera trupore andaj e ka ndarë me ndjekësit një foto në bikini.“E fillova me 2020 ”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë.

Loading...