Showbiz

Arta shfaqet tepër seksi në një koncert, bashkë me shoqen e saj

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka treguar asetet e saj sonte në një paraqitje publike

Ajo është parë në një koncert të madh bashkë me shoqen e saj Stina Bojku me të cilën zakonisht udhëton me të edhe kur shkon në Dubai apo në vende të tjera të shtrenjta.

Loading...

E derisa ajo paraqet skenën e këtij koncerti, Arta shfaqet duke bërë skena seksi në një pikë të lartë të stadiumit bashkë me stinën.

Me herët, Arta kishte thënë se i është kthyer ushtrimeve dhe fitnesit e ku kishte treguar se është në formë të mirë fizike. /GazetaExpress/

Loading...