Saturday, December 14, 2019
Showbiz

Baby G sa nuk ndahet në dysh duke hapur këmbët

Këngëtarja Gordana Kingji njihet për provokimet e saj në rrjete sociale.Së fundi, me një video siç duket e ka tepruar paksa, shkruan GazetaBlic.Ajo ka postuar një video në rrjetin social ‘Instagram‘, ku shihet e veshur shumë shkurt derisa tenton të provokojë. Baby G, shihet duke vrapuar dhe në të njëjtën kohë hap këmbët.

Videon mund ta shihni më poshtë:

 

View this post on Instagram

 

My reaction to when someone is real and them self’s 🤪

A post shared by BabyGee (@babygee) on

Ndryshe, Gordana si projekt të fundit muzikor ka ‘I’ts me’, e publikuar para 9 muajve me 2 milionë shikime në YouTube.