Sunday, January 19, 2020
Showbiz

Bikinit e vogla gati sa nuk i nxorrën në shesh gjithçka, vajzës që u bë e famshme nga finalja e Champions Ligës

Modelja amerikane ka provokuar keq.

Modelja e njohur amerikane, Kinsey, i ka provokuar ndjekësit e saj me postimin e fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto fillimisht e pas saj një video në të cilën shihet me bikinet e njëjta të cilat gati sa nuk i nxorrën në shesh gjithçka.

Loading...

Kinsey nuk e ka fare problem të shfaqet e tillë dhe këtë e ka dëshmuar shumë herë./Lajmi.net/

Loading...