Saturday, February 22, 2020
Showbiz

Demi Rose provokon më fort se kurrë

Demi Rose është personazh mjaft i përmendur në mediat rozë.

Demi Rose gëzon vëmendje të madhe në mediat rozë, kjo për shkak të fotografive që ajo publikon e në të cilat ekspozon asetet trupore.

Modelja me prejardhje nga Britania ka publikuar një imazh së fundmi në llogarinë e saj, ku kësaj radhe ka provokuar keq, duke zbuluar më shumë se që imagjinoni.

Loading...

E, krejt këto poza vijn me rastin e Shën Valentinit, Demi ka mahnitur në të kuqe përderisa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit./Syri.net Kosova

View this post on Instagram

Not your Valentine🌹 @dannydesantos

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Loading...