Monday, January 20, 2020
Showbiz

Emily Ratajkowsky prapë pa reçipeta

Emily Ratajkowski po ndjek verën sikur dallëndyshet, së fundmi ajo ka udhëtuar në një vend bregdetar ku publikoi edhe disa fotografi, shkruan Syri Kosova.

Modelja e njohur për publikun, teksa po shijonte rrezet e diellit ka pozuar pa të brendshme teksa gjoksin e kishte të mbuluar vetëm me një kapelë.

Emily mori mijëra komente pozitive dhe gati një milion pëlqime tek imazhi i ndarë në profilin e saj në Instagram ku numëron mbi 24 milionë ndjekës.

Loading...

Loading...