Sunday, January 19, 2020
Showbiz

Fejohet reperi shqiptar, dalin pamjet

Reperi i njohur, S4MM i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është fejuar vajzën me emrin Filis ndërsa tani kanë dalur edhe pamjet nga ceremonia martesore.

S4MM dhe Filis në fotografi shihen në ceremoninë e fejesës, ajo e veshur me një fustan të kuq ndërsa S4MM me një këmishë të bardhë me pantallona të zi.

Loading...

Ndryshe, S4mm po vazhdon të jetë aktiv me projekte dhe mbrëmje muzikore.

Loading...