Showbiz

Kejvina Kthella tërbon rrjetin me fotot e fundit

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara.

Biondina, ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein.

Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ndërsa marrë parasysh se janë realizuar veç me të brendshme, nuk kanë munguar edhe pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Loading...

Ajo për publikun është bërë e njohur pas angazhimit të saj në emisionin’Xing’. Emrin ia kemi parë shpesh në media, shkak i pozave provokative siç ka bërë edhe në këto të fundit.

Loading...