Showbiz

Kush e preku në tela Ariana Fejzullahun, ky është reagimi i saj!

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Loading...

Pas një kohë qëndirmi vetëm brenda, Ariana sot ka dal në natyrë.

Ajo ka publikuar një video ku e përshkuran se ‘Mke prek n’tela…”.

E veshur në mënyrë sportive, Ariana befason me pamjen./orainfo

Loading...