Saturday, December 14, 2019
Showbiz

Kylie gati nxori në shesh pjesët intime në fustanin super të shkurtër

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit imazhe nga paraqitja e saj në dasmën e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin.Me fustanin që kishte veshur në dasmën e çiftit të njohur, modelja mori gjithë vëmendjen, pasi dukej glamuroze.

Fustani ngjyrë ari, ishte aq i shkurtër një pjesën e përparme saqë në një prej fotove që i postoi në Instagram, ajo gati zbuloi pjesët intime.

Kujtojmë se Kylie Jenner është miliarderja më e re në moshë, ajo është në lidhje me Travis Scott dhe bashkë kanë një vajzë, Stormin.